Dilek hemşirenin esrarengiz intiharı 25 Temmuz 2012 ?ar?amba Saat: 14:30

Dilek hemşirenin esrarengiz intiharı

Kayseri'de 19 yaşındaki hemşire Dilek Memduha Yücel, otel odasında kendisini asarak yaşamına son verdi.

facebook twitter google + digg e-posta yazdır

KAYSERİ - Kayseri'de 19 yaşındaki Dilek Memduha Yücel, otel odasında kendisini asarak yaşamına son verdi.

Yozgat'ın Boğazlıyan İlçesi nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenilen Dilek Memduha Yücel, dün sabah, merkez Kocasinan İlçesi Hacısaki Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerindeki otele gidip 3'üncü kat 307 numaradaki odaya yerleşti. Genç kızın odasından hiç çıkmaması üzerine şüphelenen otel görevlileri, içeri girdiklerinde giysi dolabına fularla asılı cesedini buldu. Olayla ilgili inceleme başlatan polis, Dilek Memduha Yücel'in neden intihar ettiğini belirlemeye çalışıyor.

HEMŞİRE ÇIKTI

İntihar eden Dilek Memduha Yücel'in, Kayseri'de bir özel hastanede hemşire olarak görev yaptığı belirlendi. Kan alma servisinde görev yaparken, işyerinden Adana'ya gideceğini belirterek 3 günlük izin aldığı öğrenilen Dilek Memduha Yücel'in, yaşamına son verdiği otele dün sabah 07.15'te giriş yaptığı, bir günlük otel ücretini de peşin olarak ödediği belirlendi. Arkadaşları, Dilek hemşirenin son günlerde kendilerine, "Sıkıntılıyım" dediğini, ailevi bir konu veya bir gönül işi nedeniyle yaşamına son vermiş olabileceğini söyledi.

Yozgat'in Boğazlıyan İlçesi nüfusuna kayıtlı 19 yaşındaki hemşire Dilek Memduha Yücel'in cesedi, otopsi yapılması için Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi. (DHA)
 


Yorum Yaz

Bu yazı için henüz yorum girilmemiş