Şehit polisin abisi: Başbakan gaddar yüzünü göster 22 Eyl?l 2012 Cumartesi Saat: 20:38

Şehit polisin abisi: Başbakan gaddar yüzünü göster

Silahlı saldırıda şehit edilen polis memuru İsmail Öztürkçü toprağa verildi.

facebook twitter google + digg e-posta yazdır

Hakkari’nin Yüksekova İlçesi’nde dün silahlı saldırıda şehit edilen polis memuru İsmail Öztürkçü bugün memleketi Van’da gözyaşlarıyla toprağa verildi.

"BAŞBAKAN GADDAR YÜZÜNÜ GÖSTER"
Kardeşinin şehit olduğu haberini Ankara’da alan polis memuru Kenan Öztürkçü ise tören alanına geldiği sırada sinir krizleri geçirdi. Başbakan Erdoğan’a seslenen ağabey Öztürkçü, "Başbakanım seni çok seviyorum. Göster o gaddar yüzünü. Bunların cezasını ver. Çok şükür şehidimiz var. Aslanım benim. Çanakkaledekiler'in ahı tutsun sizleri. Allah sizi kahretsin. Sevindirmeyin kalleşleri ağlamayın. Ben de Kürdüm, ben de doğuluyum. Allah kahretsin. Devletin bekası esastır" diye konuştu.

"BEN HEPSİNİ TARAYAYIM"
Törene katılan şehit polis memuru İsmail Öztürkçü’nün bir yakını kadın ise "Ben savaşayım. Bu savaşa bir dur desinler. Artık içimiz yanıyor. Biz kadın lar savaşalım. Ben hepsini tarayayım. Yeter ki hükümet buna bir çözüm bulsun. Bulamıyorlar mı bir çözüm. Yeter artık. Analar ağlamasın" dedi.

BABASININ TABUTUNA ÇİÇEK BIRAKTI
Törenin ardından şehidin ailesi tabutun başına giderek son kez sarıldılar. Gözyaşlarının sel olduğu bu sırada babasının tabutunun başına giden 5 yaşındaki Beyza’nın tabutun üzerine çiçek bırakması herkesi duygulandırdı. Törene katılan polis memurları da meslektaşları için gözyaşı döktü. Törenin ardından şehit polis İsmail Öztürkçü’nün cenazeli, Boyalar Camii’nde kılınan namazın ardından Akköprü Mezarlığı’nda toprağa verildi.

KULLANILAN GENÇLER BİZİM KANDIRILMIŞ GENÇLERİMİZ
Van Valisi Münir Karaloğlu da İsmail Öztürkçü’nün ikinci Şark görevi için gönüllü olarak Hakkari Yüksekova’ya gittiğini belirterek, "Bizi en çok üzen hainlerin kullandığı gençlerin bizim kandırılmış gençlerimiz olması. Herkes uluslararası fitne odaklarının emellerinin boşa çıkması için çalışmalı" diye konuştu.

6 KİŞİ SORGULANIYOR
Bu arada polis Öztürkçü’yü şehit edilmesiyle ilgili Yüksekova’da gözaltına alınan 6 kişinin emniyetteki sorgusu sürüyor.


Yorum Yaz

2

Misafir22/09/2012 22:17

BAŞBAKANI GADDAR DAVUTLA KARIŞTIRDIN GALİBA GÜZEL KARDEŞİM..... Cevapla
 

Misafir22/09/2012 20:51

Sevgili kardeşim,Türkiye'lim..Yüreğinin yandığını biliyoruz ve acını paylaşıyoruz.Ama bu Başbakan denen adam gaddar yüzünü sadece yobaz olmayan Atatürk'çülere gösterir.Onlar için ölen ölür kalan sağlar bizimdir.Yeter ki yobaz olmasınlar.Birde Suriye'deki irticacı yobazlar için üzülürler.Bu adam ve partisindeki tüm mensuplar Türkiye için büyük tehlikedir.Ancak bunun kimse farkında değil!!!... Cevapla

Misafir22/09/2012 20:51

SEN VE SENİN GİBİ DÜŞÜNEN BU MEMLEKETİN TÜM SİYASETCİ ELİT VE SÖZ SAHİBİ İNSANLARI BU DURUMA SEVİNİYOR OLACAK Kİ SES KİMSEDEN ÇIKMIYOR TEK ÇÖZÜM İSAMDIR BUNU İYİ BİLİN..

Misafir22/09/2012 20:51

FARKINDAYIZ VE BU GECE GEREKENİ YAPACAĞIZ. MKC