Travesti Efe İtalya'da gündem oldu 26 Eyl?l 2012 ?ar?amba Saat: 16:56

Travesti Efe İtalya'da gündem oldu

İtalya’da “en güzel travesti” diye tanınan Efe Bal, en büyük hayalinin, bir vergi mükellefi olarak, ekonomik krizle mücadele eden ülkeye katkı sağlamak olduğunu açıkladı.

facebook twitter google + digg e-posta yazdır

Yaklaşık 13 yıldır Milano’da yaşayan, ülkenin “en güzel” ve “en çok kazanan travestisi olarak anılan Efe Bal, tekrar gündemde. Bal, çapkınlıklarıyla ünlü İtalya eski Başbakanı Silvio Berlusconi’ye ait olan yayınevi Mondadori’den iki yıl önce çıkan “Efe: Kocaların Söyleyemedikleri. Bir transın itirafları” adlı kitabıyla ilgili Corriere Della Sera’nın Milano edisyonuna yarım sayfa bir ilan verdi. Bal, “Hala benim kitabımı okumadınız mı? Ne kadar yazık…” diye seslendiği okurlara bir de mesaj yazdı: “Bir gün güzel, ünlü ve tanınmış bir kadın olmayı düşlüyordum. Şimdi bunların hepsini gerçekleştirdiğimi düşünüyorum. Şimdi başka bir arzum var: Yaşadığım ve sevdiğim ülke İtalya’ya yardım etmek. Vergi ödemek istiyorum.”

ZENGİNLERİN YÜREĞİNİ AĞZINA GETİRMİŞTİ

İlanla ilgili bir haber kaleme alan gazete ise, “Efe’nin mesleği ülkemizde resmen tanınmıyor. Ancak çok sıfırlı getirisi olan bir iş olduğu kesin. Efe gerçekten çok iyi bir vergi mükellefi olabilir” yorumu yaptı. Ayda 2 bin kişi, 3 ayrı internet sitesi olan Efe Bal’la irtibata geçiyor.

Geçtiğimiz yıl bir TV kanalına konuk olan Bal, “Beraber olduğum tüm ünlü ve zenginlerin adlarını açıklayacağım” demişti.


Yorum Yaz

2

Misafir27/09/2012 12:00

önce travesti olduğuna utansın.adam olsun sonra medyaya reklam olsun. adına da soyadına da leke yapmış.takma isim ise buda rezaletin özeti.mka... Cevapla
 

Misafir26/09/2012 17:40

Yalçın Küçük, Manukyan'ın vergi rekortmeni olduğu ülkede yaşamam diyip, Türkiye'yi terketmişti. Bakalım Efe Bal'ın vergi rekortmeni olacağı İtalya'yı kimler terk edecek?... Cevapla