Murat Boz evlenip, boşanmış 31 Ekim 2012 ?ar?amba Saat: 11:21

Murat Boz evlenip, boşanmış

Pop müziğin sevilen ismi Murat Boz Almanya'da evlendi, Hazro'da boşandı.

facebook twitter google + digg e-posta yazdır

Evlilik haberlerini sürekli yalanlayan Murat Boz’un nüfus kayıt belgesi ünlü popçunun, Alman vatandaşı olan Eliz Sakuçoğlu ile 10 Ekim 2008’de Almanya’nın Passau kentinde evlendiğini gösteriyor.

MANAVGAT’TA ONAYLANDI
Murat Boz’la Eliz Sakuçoğlu, Almanya’nın güneydoğu sınırındaki Bavyera Eyaleti’ne bağlı küçük bir şehir olan Passau’da kıyılan nikâhlarını Antalya’nın Manavgat İlçesi’nde Aile Mahkemesi’nde ‘tenfiz’ davası açarak Türk makamları önünde de yasal olarak tanıttı. Boz ile Sakuçoğlu bu evliliği yıllarca bir sır gibi sakladı. Bu yöndeki haberleri sürekli olarak yalanladı.

ANLAŞMALI BOŞANDILAR
Aynı zamanda menajeri de olan Eliz Sakuçoğlu ile askerlikten kurtulmak için evlendiği kulaktan kulağa fısıldanan Murat Boz, geçen yıl çıkan bedelli askerlik kanunundan yararlandı. HaberTürk'ün haberine göre; Boz, eşine, “Artık askerlik problemim yok. Gel boşanalım, Türkiye’de yeniden evlenelim” dedi. Çift, 14 Ağustos 2012 günü Diyarbakır’ın dağ yamacına kurulu küçük ilçesi Hazro’da Asliye Hukuk Mahkemesi’nde anlaşmalı olarak boşandı.

İŞTE BELGESİ...


Ünlü şarkıcının boşanma haberi sosyal medyada büyük yankı yarattı. Özellikle Murat Boz hayranları bu habere ilginç tepkiler verdi.
 

İŞTE O YORUMDAN BAZILARI:

jalem

Murat Boz evliymiş.Murat Boz boşanmış.çok ilerledik 1dk evlenip boşandı.5dk çocuk yapar büyütür bu adam hatta kendi emzirir

TOLGA

Yurdum insanı, hak ve özgürlükler adına vermediği tepkiyi Murat Boz'un evlenip boşanmasında veriyor... Ne içiyoruz biz toplum olarak...!!?

Grafiker
Herkesin bilminmesini istemedigi şeyleri vardır ve zaman zaman inkar ederiz bu da MuratBoz' un tercihi sırf bu yüzden yalancı diyemeyiz !!!

Gizem

Murat Boz boşanmış! Meğerse bizim oğlan yğllardğr evliymiş. Hatta duyulmasın diye gitmiş Diyarbakır'da boşanmış...

 

 


Yorum Yaz

1

Misafir31/10/2012 16:09

Aman ne utanç verici mi diyelim yanibu habere tüm insanlar sanki hayatta hiçbirşey gizlemiyor. şimdi çıkıp yalancı diyenler iğneyi bence bir kendine de batırsın !... Cevapla